Aktualności

drukarnia Rzeszów

Jak zachwycić gości jeszcze przed weselem? – wyjątkowe zaproszenia ślubne

Ślub uznawany jest za jeden z najważniejszych dni w życiu. Jest momentem, w którym dwoje ludzi przysięga sobie nawzajem miłość i wierność do końca swoich dni, a w celebrowaniu tego wydarzenia towarzyszą im najbliżsi. Wszystko rozpoczyna się z chwilą wyboru gości i wręczenia im zaproszeń. Wtedy oficjalnie pokazuje się, że owszem, to dzieje się naprawdę — zaręczyny zmieniły swój status z „w przygotowaniu” na „w realizacji”. Istotne jest więc, aby zaproszenia nie tylko zawierały niezbędne informacje, ale też odpowiednio się prezentowały.

Dopasowanie zaproszenia do charakteru ślubu

Podstawowym aspektem, jaki trzeba wziąć pod uwagę przy tworzeniu projektu zaproszeń, jest konwencja, w jakiej utrzymany będzie ślub. Zaproszenie jest niejako wprowadzeniem do uroczystości,w związku z czym dobrze, aby pasowało do ustalonego motywu przewodniego i charakteru wydarzenia. Aby zaproszenia były absolutnie wyjątkowe i idealnie pasowały do klimatu przyjęcia, warto zdecydować się na wykonanie indywidualnego projektu i wydrukowanie ich w firmie poligraficznej, zajmującej się tworzeniem ozdobnych kartek najwyższej jakości. Jeżeli przyszli małżonkowie planują klasyczny i elegancki ślub, wówczas niech zaproszenie swoim wyglądem reprezentuje właśnie takie cechy. Gdy zaś jest się zwolennikiem mniej formalnych i bardziej swobodnych zaślubin, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby do zaproszenia wprowadzić nieco szaleństwa.

Nowoczesne metody druku zaproszeń ślubnych

Mając już kwestię dopasowania zaproszenia do preferowanego motywu wesela za sobą, czas na bardziej szczegółowe rozważenie kwestii sposobu jego wykonania. W sieci nie brakuje rozmaitych inspiracji i opisów konkretnych stylów zaproszeń. Mogą przejawiać one wytworną i gustowną estetykę glamour, przykuwającą uwagę formę boho lub minimalistyczny styl swojskiej idylli. W motywach i stylach przebierać można bez końca, gdyż obecne technologie druku zaproszeń, dzięki specjalnym tonerom, umożliwiają wydrukowanie nie tylko klasycznych matowych elementów, lecz także złotych i srebrnych ornamentów. To sprawi, że ślubne zaproszenia będą piękne i eleganckie. Nowoczesne drukarnie oferują możliwość druku zaproszeń metodą cyfrową, która doskonale sprawdza się do stworzenia kilku, kilkudziesięciu lub kilkuset kartek. Warto poświęcić także chwilę na wybór odpowiedniego papieru ozdobnego. Specjalista w punkcie druku na pewno poleci produkt o doskonałej fakturze i idealnym kolorze – zaproszenia ślubne nie muszą być przecież wyłącznie białe lub kremowe!

Różne rodzaje zaproszeń

Drukowanie zaproszeń metodą cyfrową zapewnia możliwość personalizacji wewnątrz kartki. A zatem może znaleźć się w nich imię i nazwisko każdego z gości, jak i indywidualne wiadomości. Spotykane są zaproszenia poważne, jak i śmieszne. Romantyczne, jak również humorystyczne. Zawierające głębokie cytaty lub zabawne gry słów i rebusy. Kwestia projektu i druku zaproszeń ślubnych nigdy nie może być odkładana do ostatniej chwili. Dobrze jest głębiej ją rozważyć i zdecydować się na najodpowiedniejszą do charakteru uroczystości formę.

Dla Drukarni Geokart zaproszenia ślubne stanowią chleb powszedni. Zadbamy o najlepszą jakość wydruku oraz profesjonalną pomoc w stworzeniu projektu wyjątkowego zaproszenia!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zobacz również

Zobacz Także