Zaproszenia

zaproszenia

Zaproszenia

Zastanawiasz się gdzie w Rzeszowie szybko i sprawnie zlecić drukowanie zaproszeń ślubnych? A może organizujesz wydarzenie biznesowe, urodziny lub chrzest? Zapraszamy do Drukarni Geokart-International, gdzie możesz przygotować lub zamówić druk zaproszeń.

Zaproszenie to pierwszy i najważniejszy element każdego wydarzenia, dlatego należy zadbać o jego odpowiedni wydźwięk i elegancką formę. W naszej drukarni możesz zamówić zaproszenia drukowane metodą offsetową, które charakteryzują się najwyższą jakością i profesjonalnym wykonaniem w każdym calu.

Jeśli jednak pragną Państwo wręczyć spersonalizowane zaproszenia, dla nas to nie problem. Stosując metodę cyfrową przy drukowaniu zaproszeń, możemy spersonalizować każde z nich, dzięki czemu odbiorcy poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo i docenią gest.

Drukowanie zaproszeń

Nasza drukarnia jako jedna z nielicznych w Rzeszowie i na podkarpaciu dysponuje cyfrowym systemem drukującym, który umożliwia druk złotym, srebrnym, białym i bezbarwnym tonerem, dzięki czemu Twoje zaproszenie będzie się wyróżniać i z pewnością wywoła zachwyt zaproszonych gości. Drukowanie zaproszeń złotym, srebrnym czy białym tonerem otwiera dużo więcej możliwości. Nie musimy się już ograniczać wyłącznie do jasnych papierów ozdobnych. Świetnym pomysłem może być na przykład wykonanie eleganckiego, stylowego zaproszenia, wydrukowanego złotą czcionką, na ciemnym lub czarnym papierze ozdobnym. Takie zaproszenie świetnie sprawdzi się do wydarzeń takich jak gale, przyjęcia, bale czy eventy firmowe odbywające się wieczorową porą. Wykorzystanie dodatkowo bezbarwnego tonera umożliwia uzyskanie efektu błyszczącego lakieru. Taki efekt doskonale prezentuje się na ciemnych papierach. Możemy zastosować go np. do wydruku ornamentów, zdobień czy innych elementów graficznych w projekcie. Efekt lakieru można wykorzystać również do podkreślenia kolorowych elementów graficznych zaproszenia. Ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Jeśli nie masz projektu graficznego zaproszenia, nasi graficy pomogą w jego przygotowaniu, dobraniu odpowiedniej czcionki oraz papieru.


Drukowanie zaproszeń w większości przypadków jest niskonakładowy. Zazwyczaj drukujemy zaproszenia na śluby, przyjęcia itp. wydarzenia, gdzie liczba gości zamyka się w przedziale od kilku do kilkudziesięciu, czy kilkuset. Zastosowanie w takim przypadku druku offsetowego, dodatkowych kolorów np. z palety Pantone, czy złoceń jest mało opłacalne. Maszyny cyfrowe nadają się do tego celu idealnie, zwłaszcza że zaproszenia często są personalizowane. Wykorzystanie nowych technik pozwalających na uszlachetnienie wydruku wyłącznie metodą cyfrową pozwala nam uatrakcyjnienie naszej oferty. zwłaszcza w przypadku drukowania zaproszeń oraz podobnych materiałów.

Materiał zaproszeń

Najczęściej drukujemy zaproszenia na kredzie lub kartonie ze względu na ich trwałość. Oferujemy możliwość zarówno jedno, jak i dwustronnego druku.

Nie tylko wydruk

Jeśli nie mają Państwo przygotowanego projektu zaproszenia, bez obaw. Nasi graficy przygotują najlepszą propozycję, zgodną z oczekiwaniami.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami