Ulotki

ulotki druk

Ulotki

Ulotka stanowi jedną z najskuteczniejszych form reklamy, jednak aby została zapamiętana, musi być nietuzinkowa i zachwycić swoją estetyką już w pierwszej sekundzie od spojrzenia na nią. Z pomocą naszej drukarni wykonasz oryginalny projekt i zrealizujesz go na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu ulotka zapadnie w pamięć i będzie doskonałym narzędziem marketingowym.

Oferujemy wiele formatów ulotek. Wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Co więcej, dajemy możliwość pokrycia produktu lakierem.

Drukowanie ulotek

Naszym klientom oferujemy drukowanie ulotek reklamowych jedno i dwustronnych. Do drukowania ulotek wykorzystujemy papier offsetowy lub kredowy ( połysk lub mat) o gramaturze od 90 g do 300 g.
Drukujemy ulotki w różnych formatach: A7 (74×105 mm), A6 (105×148 mm), A5 (148×210 mm), A4 (210×297 mm) i innych. Na życzenie naszych klientów, uszlachetniamy wydrukowane ulotki folią oraz składamy je w różny sposób.

W naszej drukarni realizujemy zamówienia drukowania ulotek w dużych nakładach (10 tyś – 50 tyś), ale także małe zamówienia są wykonywane od 100 szt. w technice cyfrowej.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami