Plakaty

plakaty druk

Plakaty

Plakaty to doskonały sposób na promocję marki w całym mieście. W związku z tym oferujemy możliwość wydruku trwałych i solidnych plakatów w wielu formatach, począwszy od niewielkich tablic, aż po duże banery.

Plakat to możliwość poinformowania o nowej akcji promocyjnej, produkcie lub wydarzeniu. Jest on doskonałym narzędziem promującym wydarzenia kulturalne, festiwale, szkolenia oraz wyprzedaże. Własny plakat reklamowy to sposób na dotarcie do dużej grupy odbiorców, a umiejscowienie go w wyeksponowanym i dobrym miejscu pomaga jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt. Dostarcza on informacji dla twoich klientów, stanowi zaproszenie na przedstawienie, film, festiwal, koncert czy obwieszczenie.

Zdecyduj jakiego nakładu i formatu potrzebujesz!

Jesteśmy w stanie zaproponować wydruk plakatów w najszybszym możliwym terminie, dobierzemy również odpowiednią technikę druku (offsetową bądź cyfrową) tak, aby plakaty były najwyższej jakości i żeby ich koszt był atrakcyjny. Druk plakatów dostępny jest w wielu standardowych formatach (np. A3, A2, B2), oferujemy również te niestandardowe. Jeżeli potrzebujesz małej ilości, nawet jednej sztuki, zamów je u nas. 

Druk plakatów reklamowych w drukarni Geokart Rzeszów realizujemy w formatach A3, A4 lub każdym innym – na życzenie i potrzeby klienta nawet o szerokości 105 cm. Istnieje możliwość wydruku plakatów na papierach o gramaturach od 80 do 350 gram kredowanych, matowych lub błyszczących.

Druk plakatów w naszej drukarni realizujemy także w technologii offsetowej. Jeżeli planujesz wydruk większego nakładu plakatów – możesz to zrobić u nas. Offsetowy druk plakatów zapewnia wysoką jakość i niskie ceny w przypadku dużych nakładów (np. plakaty wyborcze).

Plakaty drukujemy na papierach offsetowych i kredowych o gramaturach od 80 do 350 g, uszlachetniamy lakierem offsetowym albo folią błyszczącą, matową lub lakierem UV. Możemy także je zalistwować. Oprawiony listwą plakat jest odporny na zagniecenia i odkształcenia zarówno górnej, jak i dolnej części. Dzięki sztywnej listwie z zawieszką – plakat można błyskawicznie zawiesić, otrzymując elegancką dekorację.
Wszystkie nietypowe zlecenia dotyczące druku plakatów w naszej drukarni przyjmowane są indywidualnie.

Jakie plakaty drukujemy?

  • druk plakatów jednostronnych
  • druk plakatów dwustronnych
  • druk plakatów A4
  • druk plakatów A3
  • druk plakatów A2, B2
  • druk plakatów A1, B1
  • druk plakatów dociętych na własny wymiar

Zachęcamy do wyboru interesującego Państwa formatu oraz kolorystyki (Pantone, czerń i biel lub CMYK), jak również papieru, a zrealizujemy zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Na życzenie Klienta oferujemy również możliwość dodatkowego uszlachetnienia.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy wycenę w oparciu o nakład, wielkość oraz formę plakatów.

Druk w dowolnej technice

Proponujemy wydruk metodą offsetową lub cyfrową.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami