Książki

Książki

W naszej drukarni mają Państwo możliwość wydrukowania dopracowanych pod każdym calem książek. Naszą misją jest Państwa zadowolenie, dlatego przykładamy szczególną wagę do każdego szczegółu tak, by całość prezentowała się nienagannie. Oferujemy druk zarówno jedno, jak i wielokolorowy.

Proponujemy również możliwość dodatkowego uszlachetnienia zgodnego z Państwa oczekiwaniami. Wykonujemy zarówno druk małych, średnich, jak i dużych nakładów, mając nadzieję, że będzie to dla Państwa korzystnym rozwiązaniem.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Druk książek

Drukujemy książki w technice offsetowej lub cyfrowej, w zależności od zamawianego nakładu. Po druku książki mogą być oprawiane w dowolnie wybrany sposób, zgodnie z oczekiwaniami klienta: wykonujemy oprawę książek w twardą okładkę, jest to oprawa szyta nićmi, możemy również wykonać oprawę tzw. broszurową w miękkiej okładce, klejoną lub szytą drutem, oprawiamy książki również w spiralę. Książki Premium mogą być wykonane z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości, z dowolnymi uszlachetnieniami i zdobieniami oraz zapakowane w dedykowane ozdobne pudełka wg życzenia klienta.

Druk książek odbywa się z dostarczonych przez klienta plików, z których nasi graficy wykonują impozycję, matryce oraz przekazują do druku.

Druk książek z gotowych pdf-ów odbywa się na naszych maszynach offsetowych jak również cyfrowych. Po wydruku książki poddawane są obróbce introligatorskiej, a cały proces produkcji zakończony jest uzyskaniem pięknie wykonanego produktu w formie książki.

Najwyższa jakość

Innowacyjne metody umożliwiają nam druk na podstawie danych przesyłanych bezpośrednio z komputera, co skutkuje szybszą realizacją zamówienia oraz doskonałą estetyką.

Indywidualna personalizacja

Oferujemy możliwość dodatkowych uszlachetnień, które zdecydowanie zwiększą trwałość oraz estetykę książki.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami