Druki firmowe

druki firmowe

Druki firmowe

Wizerunek firmy tworzą nie tylko oferowane produkty czy usługi, ale również wszelkie detale, które się z nią łączą. Dlatego warto korzystać z różnorodnych możliwości, które również wpływają na promocję marki. Jednym z takich elementów są druki firmowe, które mogą stanowić skarbnicę wiedzy zarówno dla pracowników, kontrahentów, jak i klientów.

W skład druków firmowych wchodzi nie tylko papier firmowy, ale również koperty, wizytówki, teczki ofertowe, druki samokopiujące. Papier firmowy drukowany jest na podłożu, po którym można zarówno pisać, jak i zadrukowywać go na standardowych drukarkach biurowych. Druk w zależności od nakładu odbywa się w technice cyfrowej lub offsetowej.

W naszej drukarni oferujemy druk papierów firmowych w dwóch najpopularniejszych formatach – uniwersalnym formacie A4 i poręczny formacie A5. Na życzenie klienta możemy także dociąć papier firmowy do dowolnego wymiaru. Do druku druków firmowych wykorzystujemy papiery offsetowe o gramaturze 80g, 90 g, 100 g lub 120 g. Istnieje także możliwość wydruku papieru firmowego prestiżowego na papierze ozdobnym. Nasi klienci najczęściej wybierają jednostronny papier firmowy, ale na zamówienie możemy wykonać także papier drukowany dwustronnie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy druki firmowe dostępne w różnej formie. Zadbamy o ich doskonałą jakość oraz spójność wizerunkową, dzięki czemu wyróżniają się estetyką oraz trwałością.

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące wykonujemy w formie bloczków samokopiujących. Możemy zaproponować pełny wachlarz produktów od prostych druków z materiału kopiującego obustronnie CFB, poprzez bloczki z pierwszą kartką funkcjonującą jako oryginał plus do 4 kart kopiujących. Nasze bloczki mogą posiadać numerację. Dodatkowo możemy wykonać wiercenie otworów lub bloczki w okładce. Papier samokopiujący występuje w wersji białej, ale możemy wybrać z szeregu innych kolorów papieru kopii. Dostępne kolory to: żółty, różowy, niebieski, zielony.

 Proponujemy wykonanie bloczków w formatach: A7 (74x105mm), A6 (105×148 mm), DL (99×210 mm), A5 (148×210 mm) oraz A4 (210×297 mm). Oczywiście na życzenie możemy przygotować dowolny format druków samokopiujących.

Rodzaj papieru
  • matowy
  • błyszczący
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami